Hoonete mõõdistus

Hoonete mõõdistusprojektid ja inventariseerimismõõtmised

Täpne ja usaldusväärne teave teie hoonete kohta

Pakume laia valikut hoonete mõõdistus- ja inventariseerimisteenuseid, mis aitavad teil oma hooneid paremini hallata ja planeerida ning teostada projekteerimistöid. Kasutame oma töös uusimaid tehnoloogiaid, sealhulgas fotogramm-meetriat ja laserskaneerimist, et tagada andmete täpsus ja usaldusväärsus.

Meie teenuste hulka kuuluvad:

  • Ehitusjärgsed ülemõõtmised: Viime läbi detailsed mõõtmised teie hoonest või rajatisest ehituse valmimise järel. Koostame täpsed korruste plaanid, vaated ja lõiked koos kõikide mõõtudega.
  • Inventariseerimismõõtmised: Mõõdame olemasolevaid hooneid ja rajatisi, et luua täpsed ja ajakohased inventariseerimisjoonised koos vajalike mõõtude ja mahtudega. 
  • Hoonete mõõtmised projekteerimistöödeks: Mõõdame ja koostame hoonetest detailsed joonised ja plaanid projekteerimistöödeks olgu selleks siis hoonesisesed ümberehitused või fassaadi renoveerimise tööd.
  • Tööstushoonete ja rajatiste mõõtmised: Teostame spetsiifilisemaid mõõtmistöid tööstushoonete, mis sisaldavad lisakas hoonele ka detailseid jooniseid seadmetest, konstruktsioonidest või torustikest.   
  • 3D-mudelid laserskaneerimise ja fotogrammeetriaga: Loome teie hoonetest visuaalselt informatiivsed 3D mudelid, mida saab kasutada BIM-modelleerimise, ehitusdokumentatsiooni ja visualiseerimise jaoks.
  • Joonised ja mudelid: hoonete ja rajatiste joonised koostame vastavalt vajadusele 2D või 3D kujul.  

Mõõtmistehnoloogia:

Kasutame oma töös kahte peamist mõõtmistehnoloogiat:

  • Fotogrammeetria: See tehnoloogia hõlmab mitme foto kaamera abil pildistamist ja nende fotode abil 3D-mudelite loomist. Fotogrammeetria on kulutõhus ja kiire meetod ning seda saab kasutada nii siseruumides kui ka välitingimustes.
  • Laserskaneerimine: See tehnoloogia hõlmab teie hoonest laserpulsstide abil 3D-punktipilve loomist. Laserskaneerimine on täpsem kui fotogrammeetria ja seda saab kasutada keeruliste detailide jäädvustamiseks.

 

 

 

 


Tehtud tööd