Otsime oma meeskonda hakkajat ja asjaliku inseneri tasemel geodeeti.

NB! Ootame tudengeid geodeesia eriala praktikale. Usinamatel ja tõsistel huvilistel on võimalus ka erialase tööga jätkata.

Tööülesanded:

  • Topo-geodeetiliste uurimistööde teostamine.
  • Ehitusgeodeetilised mõõdistustööd (märkimistööd, teostus- ja kontrollmõõdistused)
  • Hoonete ja rajatiste mõõdistamine (s.h. inventariseerimismõõdistused).
  • Tööde koosseisu kuuluva välitööd ja kameraalsed tööd alates esmasest ettevalmistusest kuni valmis dokumentatsioonini.

Nõudmised kandidaadile:

  • Erialane haridus ja vähemalt 3 aastane töökogemus
  • AutoCad tarkvara valdamine heal tasemel.
  • Autojuhilubade olemasolu (B katergooria).
  • Valmidus viibida lähetuses Eesti Vabariigi piires.
  • Täpsus ja korrektsus.
  • Huvi ja tahtmine antud töödega tõsiseslt tegeleda.
  • Kasuks tuleb geodeedi kutsekvalifikatsiooni olemasolu

Omalt poolt pakume:

  • Töötulemustele vastavat ja väärilist tasu.
  • Huvitavat ja mitmekülgset tööd.
  • Head töökollektiivi.
  • Erialaseid koolitusi ja täiendusi.

Kontaktandmed:

  • Kontaktisik: Jaan Vään, juhataja
  • Aadress: Tähe 127a, Tartu
  • Telefon: 730 3636, 523 1822
  • e-mail: info@wew.ee
Sildkraanateede kontrollmõõdistus
Silla skaneerimine talade läbipainde määramiseks