Otsime oma meeskonda hakkajat ja asjaliku inseneri tasemel geodeeti.

Otsime asjaliku ja erialast huvitatud geodeeti, kelle ülessanneteks on topo-geodeetiliste uurimistööde teostamine (projekteerimisalused, planeerimisalused), ehitusgeodeetiliste mõõdistustööde tegemine (hoonete-, teede-, torustike jm ehitused), hoonete ja rajatiste mõõdistamine (mõõdistusprojektid, inventariseerimisjoonised) ja muud erialalised mõõdistustööd nagu näiteks tööstusmõõdistused, fotorgammeetrilised tööd,  jm.
Tööde koosseisu kuulub nii väline mõõdistustöö, kui ka kameraalne joonestus ja dokumentatsiooni täitmine. Me teeme oma objekti otsast lõpuni ise valmis, tagades sellega vaheldusrikkuse oma tegemistesse - täna mõõdistan geodeetilist alusplaani, homme märgin maja ning kui vihma sajab, siis keskendun kameraalsetele töödele.
Seega töö on mitmekülgne, huvitav ning arendav. Tööaeg piirdub üldiselt ametliku ajaga, samas, ei sea me piiranguid oma tööaja planeerimise osas - kui leiad, et kodus on mugavam töötada, siis me kätt ette ei pane. Kui soovid vaba päeva ja tööd on graafikus, siis palun.
Omalt poolt anname välitööks ka kvaliteetsed riided ja jalatsid nii suveks, kui ka talveks, nii mudaks, kui lumeks, sest nagu teate - halba ilma ei ole olemas - on kehvad riided.
Avaras kontoris on sul oma laud ja oma arvuti. On riietus- ja puhkeruum, kus saad jalad seinale visata ning kohvi, tee ja Saku vesi tasuta meie poolt.
Ja et töö ikka sujuks ja ise pädev ja osav oleks, siis on võimalik osaleda ka erialalistel koolitustel. Kui on omal idee töö tegemiste edendamiseks, siis anna teada - kõik ideed on teretulnud ning loomulikult avalduvad kõik arengud kokkuvõttes ka palganumbrites.
Meie palk on tugevas sõltuvuses oma pealehakkamises ja töökuses ehk - mida rohkem teed, seda rohkem teenib. Saladuskatte all võib öelda, et meie eesmärk on, et hea geodeet peab teenima vähemalt Eesti keskmise palga. Ja seda normaalse tööajaga normaalselt tehes! Kõik, mis üle pingutad - tähendab ka lisatulu.
Täiendavalt kompenseerime oma töötajatele ametliku tervise edendamise kulusid  (vastavalt seadusandlusele) kuni 100 EUR'i ulatuses kvartalis, olgu selleks siis treening kuskil spordiklubis või tervishoiutöötaja külastus.

Seega - keda me ootame? Geodeeti, kes on erialast huvitatud, kellel on autojuhiload, Autocadi oskus (Aga ka Microstation pole takistuseks), kes on täpne ja kohusetundlik. Kes on valmis ka Eesti piires kaugemale sõitma ja mõne päeva olema. Hea on, kui on ka mõni erialaline kutsetunnistus, aga see ei saa piiranguks.

Kui tunned, et tahaks vaheldust praegusest tööst või proovida ka teisi ettevõtteid, siis kuna on veel parem aeg, kui praegu? Tule võta ühendus ja räägime ning siis otsustad!

 

Kontaktandmed: 

  • Kontaktisik: Jaan Vään, juhataja
  • Aadress: Tähe 127a, Tartu
  • Telefon:    523 1822
  • e-mail: info@wew.ee